1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято!

1 вересня 2017 року у Забірській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся День Знань та пролунав Перший дзвоник. Усі ми знаємо, яка це важлива подія для кожного школяра, студента, особливо для тих,  для кого дзвінок повинен пролунати вперше.

 Цікаво й урочисто відбулось святкування Дня знань у  шкільному подвір’ї. На початку свята гучними оплесками присутні привітали першокласників.

Внесення  Державного Прапора та виконання Державного Гімну України

За давньою шкільною традицією, слово надається директору школи Баковському Степану Євгеновичу:

Привітальне слово від сільського голови Сенько Зеновія Михайловича

На свято до школи завітала Бродик Ірина Анатоліївна-голова Жовківської районної організації профспілки працівників освіти і науки .

Директор школи Баковський С.Є. вручив  вчителям і  учням   грамоти та значки.

За активну участь у сходженні на найвищу вершину Українських Карпат Говерлу нагороджується:

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти.

Випускники привітали першокласників і поділилися секретом: школа – є особливим світом, який кожному розкривається по-своєму. Будьте активними та допитливими, тоді вам завжди буде цікаво і весело! Будьте щирими та товариськими, тоді з вами завжди поруч буде багато друзів! Будьте відповідальними та наполегливими, тоді ви завжди будете радіти можливості відповісти на уроці та отримати гарну оцінку!

А потім настала найурочистіша мить свята Знань – на шкільному подвір’ї пролунав перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року – нової сходинки на шляху пізнання. Право подати перший дзвоник надали учениці 1-го класу Сайчук Анастасії та учневі 9-го класу Цькуй Степан.

Пролунав перший дзвоник. Настав час для першого уроку нового навчального року. Цей урок для першачків дійсно перший у їх житті.  Для більшості школярів він черговий, але повний сподівань та очікувань.

Школа світиться щастям, бо на її поріг вернулися учні.Зі святом вас, школярі, вчителі та батьки!

Переглянути фотографії можна за посиланням https://photos.google.com/u/3/album/AF1QipOS7NXGahP1SmjEKih__aDFxt_AN7uHI6-Zvptx

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *