Одноразова натуральна допомога «пакунок малюка» при народженні дитини

Управління соціального захисту населення Жовківської РДА інформує населення району щодо отримання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка».

Відповідно до Порядку надання при народжені дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 р. № 512 право на отримання допомоги «пакунок малюка» з 01.09.2018 року мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.
«Пакунок малюка» – це одноразова натуральна допомога у вигляді набору необхідних речей для новонародженої дитини. Загальна вартість набору становить не більше як 5 тис.грн. отримання цієї допомоги не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини.
Допомога «пакунок малюка» надається на кожну новонароджену дитину.
Допомога «пакунок малюка» є адресною соціальною допомогою сім’ям, в яких народилася дитина, а в разі відсутності матері/батька — родичам, патронатним вихователям новонародженої дитини.
Патронатному вихователю може бути видано допомогу «пакунок малюка», якщо він забрав новонароджену дитину з пологового будинку протягом місяця з дня народження.
Видача допомоги «пакунок малюка» здійснюється безпосередньо у пологовому будинку під час народження/виписки новонародженої дитини або за місцем проживання/перебування новонародженої дитини не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня її народження.
Якщо на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку була відсутня допомога «пакунок малюка», місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги та довідки з пологового будинку про неотримання «пакунка малюка» забезпечує отримувача одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка».
Отримувачі допомоги «пакунок малюка» можуть відмовитися від її отримання на підставі особистої письмової заяви.
Отримання допомоги «пакунок малюка» не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини.
Вартість отриманої допомоги «пакунок малюка» не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *