Перший дзвоник в Забірській школі!

3 вересня 2018р. в Забірській школі відбулося свято Першого дзвоника. Перший день вересня – це свято початку нового навчального року, свято зустрічі зі своїми друзями, яких не бачили все літо … Для першокласників – це час початку нового життя, як і для їхніх батьків. Ось тому День знань – це хвилюючий і незабутній день, який інколи пам’ятається все життя. 

За доброю традицією школи розпочали своє свято з Служби Божої в храмі св.Параскевії Мучениці . о. Володимир спільною молитвою та добрим словом благословив школярів, привітав  батьків та вчителів з початком нового навчального року.

Для першокласників і старшокласників цей день є одиним  з найбільш зворушливих. За багаторічну історію відзначання свята Першого дзвоника цей день став Днем знань, початком нового та незвіданого. Школярі, вчителі, батьки, представники влади та духовенство зібрались біля стін школи, щоб разом розпочати новий навчальний рік.

З привітаннями та настановами до школярів звернувся: директор школи Степан Євгенович Баковський. Також вручив грамоти та подяки вчителям, учням, працівникам,лісничому Ледвію Петру  та депутату Жовківської районної ради Романову Володимиру  .

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти. Для них – це новий етап, це початок шляху, тривалістю в дев’ять років, у країні знань.

Від імені сільського голови Зеновія  Михайловича  Сенька , секретар Копровська Галина Богданівна привітала школярів та вчителів з Днем Знань та вручила грамоту директору школи Степану Євгеновичу.

Директор школи Степан Євгенович представив нову вчительку англійської та французької мови Маяк Катерину Володимирівну.

Також випускники привітали першокласників: Вітаємо наших молодших друзів на святі Першого дзвоника нашої рідної школи! Ми раді бачити ваші щирі обличчя, які прагнуть найшвидше відкрити для себе світ школи! Ми також щасливі, що у свій випускний рік передаємо естафету навчання саме вам, наші першокласники!
Хочемо з вами поділитися секретом: школа – є особливим світом, який кожному розкривається по-своєму. Будьте активними та допитливими, тоді вам завжди буде цікаво и весело! Будьте щирими та товариськими, тоді з вами завжди поруч буде багато друзів! Будьте відповідальними та наполегливими, тоді ви завжди будете радіти можливості відповісти на уроці та отримати гарну оцінку!
У шкільному житті на вас чекають не лише уроки та домашні завдання! Екскурсії, класні свята, різноманітні конкурси, спортивні змагання, олімпіади, багато гуртків за інтересами, шкільні концерти та багато іншого!
Відкривайте з радістю для себе шкільні двері! Тепер ви теж повноправні жителі країни знань! Хай ваше життя у ній буде яскравим та радісним!

На завершення урочистої лінійки, хвилююче зазвучав дзвіночок у руках маленької першокласниці, який покликав школярів до класів на перший урок.

 

Перший дзвоник пролунав, а це означає , що попереду на учнів, їхніх батьків та вчителів чекає кропітка праця. Тому всім бажаємо міцного здоров’я, терпіння і наснаги. Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній і всі ваші бажання стануть реальністю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *