«Прощавай, садок дитячий!»

9 червня 2017 року у Забірському дошкільному навчальному закладі “Ангелятко” відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай, садок дитячий!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. І ось перші звуки прощального вальсу, яскраві таночки, веселі пісні, а сум огортає душу. Сльозинки котяться по обличчях вихователів і батьків, а діти наївно та щиро посміхаються їм у відповідь. У своїх віршах маленькі випускники прославляли садочок, прощалися з улюбленими іграшками,  дякували усім працівникам за щиру турботу. Слова вдячності малята висловили тим, хто протягом кількох років допомагав їм пізнавати світ.

 

З привітанням та побажанням до всіх дітей,вихователів та батьків звернувся сільський голова Сенько Зеновій Михайлович,який побажав майбутнім школярам Божого благословення, успіхів, а батькам терпіння і мудрості.Вручив випускникам подаруночки.

Також Зеновій Михайлович  нагородив грамотою колектив ДНЗ за сумлінну працю,високий професіоналізм,та особистий внесок у розвиток освіти і виховання молодого покоління.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

       З вітальним словом до  маленьких випускників звернулася завідуюча дитсадка Луців Наталія Іванівна, вона побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі.На згадку вручила  кожному випускнику дипломи  про закінчення дитсадка.

 

  А вихователі Брик Наталія Миколаївна, Гончарук Наталія Андріївна, Періг Марія Михайлівна,Мельник Оксана Степанівна котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі.

 

 

 Двадцять один дошкільників з своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка.

Переглянути фотографії можна за посиланням https://photos.app.goo.gl/Vj6h8fCdzyJ9xoZB8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *