с. Синьковичі відбувся святковий концерт до Дня незалежності України ”В серці моєму живе Україна “

27.08.2017 р. у  с. Синьковичі відбувся святковий концерт до Дня незалежності України ”В серці моєму живе Україна “.

Перед тим як розпочати свято ведуча та завідувач Н. Д. Капітан Ю. М. звернулася з такими словами: “Дорогі односельчани! Ми радо вітаємо вас із 26-тою річницею Незалежності України, яке відзначається у складний для нашої держави час. Від імені всіх учасників концерту щиро зичимо Вам терпіння, здоров’я, любові , добра та віри у краще майбутнє!”

Відкрили концертну програму Державним гімном України.
Продовжили свято учасники художнього слова: Ярослав Цікало, Юрій Пістун, Павлина Пістун, Соломія Гайдучок, Тарас Гайдучок, Злата Мазуркевич
Від маленього козака Цікала Ярослава прозвучала пісня ” Я маленький козак, вусів ще не маю, та до гарних дівчат я уже моргаю”.
Подарувала пісню ” Дивна квітка” Галина Чорна.
Радо зустрічали талановиту дівчинку Злату Мазуркевич з піснею ” Віночок”.
Приємними та головними гостями стали Тріо ” Мелос” (худ. керівник с. Гійче Галина Дорош),  насправді так чарівно і милозвучно співали що ніхто не залишився байдужим.
Окрім цього на свято завітала талановита солістка, донечка директора школи Левонова Настя – дівчина зачарувала своїм дивовижним неповторним голосом.
Вже вдруге виступила здібна учениця з смт . Магерів Оля Демкович під керівництвом Юлії Капітан.
Дует у складі Галини Дорош та Василини Яцків виконали пісню ” Отчий дім”.
Завідувач Юлія Капітан присвятила пісні ” Сину, сину, ангел мій” та “Понад морями летять лелеки”матерям у кого є сини і побажала,щоб вони гордилися ними,любили та цінували.
Бібліотекар Гнідець М. П. розповіла душевну історію “9- ть повстанських душ”.
Після цих слів усі учасники виконали ” Боже великий єдиний”. Також за ініціативи отця Михайла, який подякував організаторам, побажав миру, ми  помолились за нашу Неньку Україну її мир, за тих, хто там на передовій; всі разом виконали “Під твою милість”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *