Старенькій школі – новий дах.

Протягом останнього півроку педагогічний та учнівський колективи Синьковицької ЗОШ І-ІІ ст., яких активно підтримали громада села, місцеві підприємці-спонсори (Бокало І.В., Гнідець В.О., Федик В.В.), сільський голова З.М. Сенько, начальник відділу освіти Жовківської РДА М.С. Коваль, голова Жовківської райдержадміністрації Н.С. Щур,голова районної ради Р.В. Горбань та Львівська обласна рада, при духовній підтримці настоятеля парафії села Синьковичі отця Михайла Шевчука жили приємними клопотами – рівно стільки часу минуло з того дня, коли стало відомо, що наша школа є в числі переможців в конкурсі Мікропроектів (Капітальний ремонт шатрового даху із застосуванням енергозберігаючої технології Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів села Синьковичі по вулиці Клубна, 17 Жовківського району Львівської області ), який стартував восени минулого року.
“Можна багато розповідати про труднощі та перешкоди, які були на нашому шляху, можна скаржитися на безгрошів’я тощо, але ми перемогли!ділиться думками голова батьківського комітету школи Яна Домашовець, колишня випускниця нашої школи, мама двох учнів,  хоча претендентів на перемогу було ой, як багато!”
Роботи велися якісно та швидко професійною бригадою робітників – майстрів своєї справи. Протягом місяця ПП “Либідь” (І.М. Гнідець) вело будівельні роботи і новенький дах постав у всій своїй красі. А отець Михайло Шевчук ще й випросив у Небесної канцелярії хорошу погоду! Лише один чи два рази невеличкий дощик змив куряву, випробувавши нове накриття та надавши йому ще більшого шарму.
“Наша школа тепер як поважна дама в новому капелюшку”,- жартують одні. “Капелюшок новий, а прикид старенький, онде латки видніються”, – віджартовуються інші.


За свою школу вступається її господиня, директор школи Левонова С.Р., , дякуючи, при цьому всім, хто доклав максимум зусиль для втілення в життя даного Мікропроекту. “Нічого,  підбадьорує усіх Світлана Романівна,- капелюшок купили, то й на новий прикид для нашої дами щось придумаємо”. І ділиться своїми планами на майбутнє щодо участі у новому “Мікропроекті з утеплення фасаду школи з використанням новітніх енергозберігаючих технологій”.
Але це вже зовсім інша історія …

Вчитель історії Синьковицької ЗОШ І-ІІ ст. Сохань Р.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *