Святковий концерт під гаслом «Мамі присвячується»

День Матері… Свято всеохоплюючої радості. При згадці про нього всміхається кожна людина, мала чи велика, кожен, хто був дитиною і мав матір. Місяць травень – найкращий у році. Повнота цвітіння і надій, бадьорість воскреслої з зимового сну природи… Радість Матерів, що їх заслужено вшановують. Радість усіх, хто приходить вітати, обдаровуючи матір у цей день. Бо кожен знає, що робить справу добру, праведну, яскраву.

Цього світлого, по-літньому сонячного травневого дня,
у Народному домі с.Забір’я відбулося Свято Матері, організоване працівниками культури та дитячим садочком.

Святковий концерт розпочали ведучі свята – Збишко Софія та Савуляк Анна привітали всіх матерів з цим травневим святом чудовим віршем.

На свято у Народний дім зібралося чимало жінок та гостей.

Багато теплих слів і побажань лунало від Семочко Надії та Періг Тетяни, які подарували пісні : “Мої батьки”,Мамо” , “Сину мій“.

З привітанням до всіх матерів звернувся сільський голова Сенько Зеновій Михайлович:
Дорогі жінки! Милі мами!
Від щирого серця вітаю вас зі святом – Днем матері! Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров’я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому будинку!

На сцені виступили наймолодші артисти – вихованці Забірського дитячого садка, які привітали мам та бабусів. Дошкільнята подарували гостям вірші, пісні та таночки.

Для матусь співає Жемела Марія:

Вірш про батьків декламує Періг Тетяна:

Музичне вітання лунало від Савуляк Анни:


На закінчення концерту всі присутні заспівали На многії Літа – ХРИСТОС ВОСКРЕС!

 Озвучення та музичний супровід свята забезпечив Андрій Домашовець.

Радісним та щирим було свято в Забір’ї. Матері, які прийшли на концерт, уважно слухали привітання, вдячно усміхалися та підтримували оплесками маленьких та великих артистів. А зі сцени пролунало ще стільки пісень та віршів, стільки теплих та щирих слів, що, здавалося, навіть природа вирішила привітати матусь теплим травневим сонечком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *