Свято «Різдвяна ніч» у дитячому садку

Зірка ясна, свята і небесна.
Матінко Божа доземна краса.
Ти в ніч Різдвяну нам звістку принесла,
Сина свого – Діво Свята.

Різдво — особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче.
Свято Різдва — це свято чеснот, джерело наших радостей, перемоги душі над тілом, початок усіх земних свят. Коли наставали Різдвяні свята, колядники вирушали у далеку дорогу. Срібна зірка світила їм, щоб вони не заблукали, бо несли вони людям радісну вість.
Колядники підходили до господи та колядували і прославляли народження Ісуса Христа, а щасливі люди пригощали їх ласощами.

В дитячому садочку “Ангелятко” села Забір’я вихователі провели свято «Різдвяна ніч», де було відтворено Святу вечерю в українській родині, а роль колядників, посівальників, щедрівниців відіграли вихованці.Справжньою родзинкою свята стала вистава за участі “Кози”.

Також з Божим благословенням та йорданською водою завітав в дитячий садок отець Володимир. Священник благословив дітей та працівників на здоров’я, добру долю та успіхи у навчанні.


Свято пройшло радісно – всі з великим задоволенням колядували та щедрували.Наприкінці свята вихованці отримали солодощі .
Щиру подяку висловлюють батьки завідуючій Наталії Іванівні, вихователям Марії Михайлівні , Надії Володимирівні, помічникам вихователів та всім причетним до організації цього свята. Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту і достатку, щоб у Ваших душах ніколи не згасав вогонь надії і добра!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *