У с.Синьковичі пройшов святковий концерт ” Мамо, тобі низесенько вклонюсь”

14.05.2017 р. у приміщенні Народного дому с. Синьковичі спільно по традиції, разом зі школою та культпрацівниками -відбувся святковий концерт ” Мамо, тобі низесенько вклонюсь”. Перед тим як розпочати свято ансамбль дівчата подарували радісну пісню , подякувавши своїм батькам зате що вони є.

w81iFtRUpyY
Марта Дорош та Дмитро Гнідець зачитали такі рядки:
Добрий день вам, любі мами,
Що зібрались у цій залі,
Раді з святом вас вітати,
Щастя і добра бажати.
Роки пролітають, наче хмари голубі,
І життя нам біди посилає,
Мамо, мамо, хочу я подякувать Тобі,
Мамо, ти у мене лиш одна є!

hWpFYxzNUCE

Опісля наймолодші школярі висловили слова вдячності та поваги своїм матусям, а також звернулися до образу матері Божої .
Сільський голова Сенько Зеновій Михайлович привітав усіх присутніх, побажав усього найкращого, приємним сюрпризом стали грамота та подяка таких категорій : наймолодша мама- Сало Зоряна Володимирівна, найстарша мама- Войтович Катерина Миколаївна, багатодітні матері- Свелеба Аліна Михайлівна, Мазан Галина Василівна, Пістун Ярослава Дмитрівна.                   Ансамбль дівчаток непереставав тішити своїм гарним співом, дарував часточку радості та тепла. Учасники художньої самодіяльності подарували хвилинку сміху гарними інсценівками. Незалишив нікого байдужим Мар’ян Попович який зачитав душевну поезію, окрім цього намалював дуже красиву картину яка привертала увагу та прикрашала  зал.

fbiwO4rpsrU

Оплесками зустрічали наймолодших учасників з піснею ” Як по хмарці білій”.      Солістка Вікторія Яцків зачарувала своїм виконанням таких пісень ” Дякую тобі мамо”, “А мати жде”.

3Alx7KztiYs

Дует у складі Галини Чорної та Вікторії Яцків подарували пісню ” Ніби вчора рідно мамо”. Пісня ” Материнська любов” у виконанні Галини Чорної , зачепила струни серця присутніх. Бібліотекар Гнідець Мирослава Петрівна зачитала цікаву історію сім ‘ї ” Серце материнське- благословення” , ця історія дала змогу задуматися що потрібно цінувати своїх матерів. Завідувач Ю. Капітан подарувала часточку душі , та викликали сльози на очах з піснями : ” Сиві гілочки та Балада про матір “.

 

DWa2R_0ssDI

На завершення за ініціативи отця Михаїла усі разом помолились за усіх матерів: матінку Україну, рідну матінку та матір Божу, також виконали Многая літа.    Завідувач Народного дому подякувала в першу чергу організаторам такого насиченого свята педагогу – організатору Галині Чорній, діточкам яких чудово підготували, присутніх для яких готували свято, також велика подяка була як висловила завідувач Ю. Капітан бібліотекар пані Мирославі Петрівній та нашій владі – це церкві , сільському голові та школі, приємно насправді що окрім свого призначення , вони завжди приходять на допомогу та активно долучаються до мистецько- культурного життя. Щиро звернулася також до матерів , побажала щоб вони в першу чергу пишалися своїми дітьми , щоб їм не було соромно що виховали таких дітей, а діти щоб брали гідний приклад з них, частіше говорили одне одному я тебе люблю, дякую що ти в мене є , та пробач якщо щось не так сказав чи зробив, це не так важко, тому що завтра можливо буде пізно. Тому цінуймо життя та одне одного. Будьте здорові, радісні, нехай над Вами світить мирне небо , а в душах перебуває спокій.
Якби ви тільки знали, як мало потрібно матері для щастя. Щоб ви були здорові, щоб не скупилися на добрі, ніжні слова, щоб цілували матусю не тільки в дні свят, а завжди, коли зустрічаєтесь з нею. Пам’ятайте, скільки б людині не було — 5 чи 50, їй завжди потрібна мама. І як би не склалася ваша доля, знайте, материнське серце завжди болить за вами.
Як би ви далеко чи близько не були, ви завжди повинні відчувати серце матері, бачити її очі, які не досипали ночей, руки, які пестили нас у дитинстві, чиї кроки і душа завжди ідуть з нами, підтримують нас у години радості і печалі. Тож цінуйте матерів своїх. Оберігайте їх від злих очей, необдуманих вчинків. Будьте з ними завжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *