У Забірському садочку відбувся випускний вечір

                                                                                                                        І ось вже дорослі ми.

                                                                                                                       Погляньте, мами й тати

                                                                                                                         І хочемо вальсом

                                                                                                                         Розпочати це свято.

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у Забірському дошкільному навчальному закладі.

 

11 червня 2018 року  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі, представники влади – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на вихованців – майбутніх школяриків.

Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запа­м’ятається малечі надовго та зали­шать добрі спогади про час перебування у  садочку.               Вихователі Наталія Брик та Марія Періг

Випускники, які урочисто під звуки вальсу ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка,чарівні маленькі Попелюшки у бальних платтях та елегантні, повні чоловічої гідності хлопчаки.  Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.


Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Вони склали клятву майбутнього першокласника та пообіцяли ніколи не забувати садочок.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.


З вітальним словом до маленьких випускників звернувся сільський голова Сенько Зеновій Михайлович,який побажав діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі і вручив випускникам подаруночки.

Також Зеновій Михайлович від виконавчого комітету Забірської сільської ради нагородив грамотою колектив ДНЗ за сумлінну працю,високий професіоналізм,та особистий внесок у розвиток освіти і виховання молодого покоління і  вручив сертифікат на суму  20 тис.грн

Особливо позитивної атмосфери випускному балу  додав веселий та кумедний клоун Шкоденятко.

Зворушливий танець тат і донечок

Неймовірно гарний танець мам з синочками

Працівники садочка, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами на очах.

Один, два, три… І десятки повітряних кульок злітають у небо, а разом із ними безтурботне дитинство вихованців садочку, мрії на майбутнє. Щасливі усмішки на устах батьків, радісні обличчя дітей, а моментами щем у серці, хвилинки роздумів і смутку. Як швидко злетів час: ще зовсім недавно плакали тримаючись за маму, а сьогодні такі красиві, змужнілі, справжні принци і принцеси складають подяку всім працівникам садочку, кружляють у вальсі, відлітають із рідного «другого» дому у світ широкий… хай будуть мужніми ваші крилята, наші лебідки і соколята. Ясних вам польотів, світлої долі, будьте щасливі завжди в усьому, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *