Велопробіг з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої Світової війни

22 червня 2017 року через села Забір’я та Гійче пройшов велопробіг “Ми пам’ятаємо”, з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої Світової війни, по історичних місцях наших сіл.
Ініціатором велопробігу була зав.НД с.Забір’я Періг Тетяна та підтримала цю ініціативу зав.біб.Семочко Надія. Велопробіг стартував від НД с.Забір’я. Проїхавши забірськими та гійченськими полями, учасники велопробігу зустрічалися із німими свідками Другої Світової війни – дзотами,які лягли двома рівними лініями від села Річки до села Волиця. Вїхавши у Гійче активісти віддали шану полеглим героям біля могили ” Борцям за волю України”
Другою станцією маршруту був пам’тник жертвам Другої Світової війни біля НД у с.Гійче. Зробивши зупинку у бібліотеці села, учасники мали змогу познайомитися і переглянути тематичну книжкову виставку ” Війні немає забуття” , організовану зав.біб. Сідельник Л.П.
До наступної станції “Історико-меморіальний комплекс “Прибитка””,де є захоронення учасників військових Першої Світової війни,долучилися зав.НД Чорна О.Ф, зав.біб.Сідельник Л.П із своїми активістами.Там ми запалили свічки біля символічних могил полеглих героїв.Екскурсію по Меморіалу провела зав.біб. Семочко Надія. Після цього, наступною зупинкою була могила “Борцям за волю України ” у селі Забір’я. Закінчився велопробіг спільною молитвою за всіх героїв, хто віддав життя за рідну землю.
Щиро дякуємо учасникам велопробігу: вчительці забірської ЗОШ Копровській О.Б.,ПП Періг Л.С.,працівниці забірської АСМ Періг О.В.,студентці Федик Н.С.,зав.НД с.Гійче Чорній О.Ф.,зав.біб.с.Гійче сідельник Л.П. та їх учасникам за підтримку та ентузіазм. Це люди, які пам’ятають історію свого народу і стараються як найглибше її дослідити і недозволити забути. Бажаємо їм і надалі залишатися такими ж активними і енергійними.
Дистанція велопробігу – близько 20км.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *