“Веселі канікули з Богом” с.Забір’я

З 5 по 7 липня 2018 року відбувся табір «Веселі канікули з Богом» в нашому с.Забір’я. Під духовною опікою і керівництвом о. Івана (с.Гійче) та двох чарівних дівчат  Олени Федько і Лесі Шемберко.

Діти та молодь парафії провели цікаві та повчальні дні при храмі Святої Параскеви. Учасники табору не лише відпочивали та веселились, але й слухали курси катехизацій, брали участь у богослужінні.


Програма табору була насиченою, цікавою та повчальною. Кожний день розпочинався із спільної молитви, що неабияк зближувало усіх як з Богом, так і один з одним. Опісля відбувалась весела зарядка, ігри, танці, різноманітні банси, які не лише веселили дітей, але й стимулювали їх бути рухливими та позитивними увесь день.

Також, на дітей очікували різноманітні ігри у командах, де вони вчилися як катехизму, так і вмінню бути дружніми, справедливими, чесними та відповідальними один за одного. Кожна гра проводилась із певною виховною метою, яку слід було засвоїти її учасникам. Також дівчата проводили для дітей різноманітні майстер класи із виготовлення виробів своїми руками, акторської майстерності, малювання та ін.

 

 

 

Удосталь повеселившись та отримавши настанови від керівників табору, дітвора та молодь відтепер з радістю та нетерпінням чекає наступного літа і наступного табору, щоб знову однією великою Божою сім`єю провести канікули з Богом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *