Знайомимось з послугами амбулаторії села Забір’я

Лікарська амбулаторія сімейної медицини у Забір’ї розташована на добре озелененій території, в маленькому парку по вул.Центральні 3Б.

Сьогодні в приміщенні лікарської амбулаторії розміщені кабінет сімейного лікаря, лабораторія, фізіотерапевтичний і акушерський кабінети, кабінет щеплень, стоматологічний, оглядовий і маніпуляційний кабінети, денний стаціонар. Загалом амбулаторія обслуговує два села Забір’я та Синьковичі .

Сімейний лікар проводить лікувально-профілактичну роботу, обслуговує виклики на дому, направляє за показаннями до лікарів спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги, здійснює ведення неускладненої вагітності, взяття вагітної на облік до 12 тижнів, оформлює довідки (довідка про тимчасову непрацездатність школярів та студентів, листок непрацездатності, лікарське свідоцтво про смерть…), виписує рецепти на ліки, в тому числі за програмою “Доступні ліки”.

 Завідувач лікарською амбулаторією
Тереля Іванна Іванівна

Сімейні медичні сестри та лікар виконують профілактичні щеплення дитячого та дорослого населення, патронаж до новонароджених і породіль, електрокардіографію, здійснюють вимірювання артеріального тиску, ваги,зросту, окружності талії. Перед початком навчального року проводять профілактичний огляд дітей, які підуть до школи, оцінюють фізичний розвиток.

Лікар-педіатр Гринишин Ірина Володимирівна

У лабораторії працює фельдшер-лаборант вищої категорії, яка проводить: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, копрологію, визначення глюкози крові. За допомогою швидких тестів визначає вагітність, рівень тропонінів, наявність вірусних гепатитів та ВІЛ.

фельдшер-лаборант Зіньків Ганна Мирославівна
молодша медична сестра Періг Олександра Василівна

У маніпуляційному кабінеті та кабінеті денного стаціонару хворим здійснюють всі види ін’єкційних маніпуляцій (внутрішньовенні, внутрішньом’язеві, постановка крапельниць).

 сімейна медична сестра Походенько Ірина Ярославівна

Фізіотерапевтичний кабінет оснащений сучасною лікувально-профілактичною апаратурою. У ньому проводяться такі процедури: гальванізація, електрофорез лікарських речовин, УВЧ-терапія, місцеве УФО-опромінення, інгаляційна терапія.

 сімейна медична сестра Танчин Оксана Петрівна

Запрошуємо всіх бажаючих мешканців с.Забір’я та с.Синьковичів,а також жителів інших населених пунктів для підписання декларацій на отримання первинної медичної допомоги.

Колектив Забірської лікарської амбулаторії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *