Святковий концерт до Дня Матері в селі Забір’я

День матері, мабуть, одне з найтепліших і найщиріших свят, адже кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

З цієї нагоди 14 травня 2017 року в приміщенні  Народного Дому с.Забір’я відбулося святкування Дня Матері “Вона Любов, Вона печаль і втіха” .У програмі свята брали участь різні вікові групи учасників художньої самодіяльності. Це старша група дитячого садочка, учні Забірської школи, молодь Церкви ЄХБ та гурт “Ріка життя”при НД.                                                                                                                                 Святковий концерт розпочали ведучі свята – Василина  Домашовець та Оксана Періг

  З привітанням та побажанням до всіх матерів звернувся сільський голова Сенько Зеновій Михайлович:”Любі наші матері! Нехай буде щасливою Ваша доля, нехай обминають Вас біди і тривоги. Радості Вам, доброго здоров’я, затишку й достатку!Нехай сильні плечі сина захистять Вас від усіх негод і тривог світу, нехай ніжні руки доні, немов крила ангела, оберігають від турбот та негараздів.”

Музичне вітання  лунало від учасників  гурту“Ріка Життя”  Маргарити Білик,Олега Маринкевича,Юрія Спринського та Андрія Домашовець,  з піснями “Мати каже правду“,”Пісня про матір”,”Дякуємо тобі мамо”,”Я сумую за тобою”.

Вітання від вихованців Дошкільного навчального закладу та їхніх вихователів Брик Наталії Миколаївної та Періг Марії Михайлівни.

 

Український таночок у виконанні старшої групи (виховат. Брик Наталія Миколаївна)

Для матусь співає Пельц Ірина з піснею ” Бабусина скриня”

Сценка у виконанні учів школи “Твір про матір

Музичне вітання від Аліни Домашовець пісня  “Мамина хатина

З привітальним словом виступив просвітер ЦЄХБ Нестер Богдан.

Молодь Церкви ЄХБ вітали матусь зі святом і співали для них пісні.

 

 

Після двогодинної святкової програми вдячні Матері, діти і всі присутні дякували за гарно проведений час.

Тож зі святом Вас, шановні мами! Здоров’я, щастя, а також поваги і турботи від ваших дітей, внуків, правнуків!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *