Амбулаторія

    Адреса: Львівська область, Жовківський район, с. Забір’я вул.Центральна

 • Телефон: 03 252 45 785

 • Графік роботи:

    Завідуючий ЛАСМ – Тереля Іванна Іванівна

Колектив Забірської амбулаторії

 1. Тереля Іванна Іванівна-завідуючий ЛАСМ
 2. Походенько Ірина Ярославівна – сестра медична
 3. Танчин Оксана Петрівна – сестра медична
 4. Федюк Ганна Григорівна – сестра медична
 5. Зіньків Ганна Мирославівна – фельдшер- лаборант
 6. Копровська Оксана Михайлівна – фельдшер
 7. Пельц Наталія Ярославівна – медреєстратор
 8. Періг Олександра Василівна – молодша медична сестра
 9. Павлище Ганна Михайлівна–  молодша медична сестра

23 жовтня 2007-го року в селі Забір’я відкрилася Лікарська амбулаторія сімейної медицини.

На відкриття амбулаторії прибули поважні гості: начальник управління охорони здоров’я Львівської ОДА Ігор Діонізійович Герич, депутат Львівської обласної ради Пазиняк Василь Степанович (тепер – депутат Верховної Ради України), депутат Львівської обласної ради Чимерис Михайло Іванович,голова Жовківської районної державної адміністрації Заболоцький Михайло Васильович, головний лікар Жовківської центральної районної лікарні Шевців Ігор Євгенович, головний лікар Рава-Руської районної лікарні Музика Ігор Степанович, головний лікар м.Соснівки.
IMG_2607

Виступає головний лікар Жовківської центральної районної лікарні Шевців Ігор Євгенович

Виступає головний лікар Жовківської центральної районної лікарні Шевців Ігор Євгенович

З привітанням виступає начальник управління охорони здоров’я Львівської ОДА Ігор Діонізійович Герич

З привітанням виступає начальник управління охорони здоров’я Львівської ОДА Ігор Діонізійович Герич

IMG_2603
IMG_2605На відкритті Лікарської амбулаторії сімейної медицини виступив ансамбль забірських вчителів і культпрацівників під керівництвом директора Забірської ЗОШ І-ІІ ступенів Баковського Степана Євгеновича:
IMG_2623IMG_2622
IMG_2624IMG_2625

IMG_2626
2008 року за клопотанням сільського голови Забір’я Сенька Зіновія Михайловича та сприяння начальника управління охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Ігора Діонізійовича Герича, депутатів Львівської обласної ради Чимериса Михайла Івановича і Пазиняка Василя Степановича і головного лікаря Жовківської районної лікарні Шевціва Ігоря Євгеновича Забірська лікарська амбулаторія сімейної медицини отримала новий автомобіль швидкої допомоги.
IMG_2608

IMG_2610

У 2010 році за допомогою депутата Львівської обласної ради Бокала Івана Васильовича у приміщенні Лікарська амбулаторія сімейної медицини відкрито стоматологічний кабінет.

Сьогодні в приміщенні Лікарської амбулаторії розміщені кабінет сімейного лікаря, лабораторія, фізіотерапевтичний і акушерський кабінети, кабінет щеплень, стоматологічний, оглядовий і маніпуляційний кабінети, денний стаціонар на чотири ліжка. Загалом амбулаторія обслуговує 2000 людей зі сіл Забір’я та Синьковичі.

У приміщенні амбулаторії раніше була колгоспна контора, але певний час воно пустувало, тому потребувало ремонту. За словами голови Забірської сільської ради Сенька Зеновія Михайловича, на ремонт будівлі були виділені кошти з місцевого бюджету, долучилися також селяни і меценати – загалом було зібрано понад 70 тисяч гривень. Своїм коштом в амбулаторію було проведено водопостачання й облаштовано територію. Районна рада виділила кошти на меблі для амбулаторії та заміну вікон.

Головний лікар Гадьо Юрій Ярославович розповідає, що амбулаторія проводить лікувально-профілактичну роботу, обслуговує виклики на дому. В цьому особливо допомагає автомобіль швидкої допомоги. Щороку відбувається обов’язкове обстеження всього населення, двічі на рік – диспансеризація хронічних захворювань легень, серцево-судинної системи. Проводиться санітарно-освітня робота серед селян.

IMG_0819

В амбулаторії завжди людно. Перед початком навчального року роводиться профілактичний огляд дітей, які підуть до школи, оцінка їхнього фізичного розвитку. Молоді мами привозять своїх діток на профілактичні щеплення. Лікарська амбулаторія сімейної медицини у Забір’ї проводить патронаж до новонароджених і породіль. Один раз на рік відбувається профілактичний огляд жінок. У лабораторії роблять загальні аналізи крові, сечі та калу. А в кабінеті денного стаціонару є чотири ліжка, де хворим можуть поставити капельниці.

IMG_0808IMG_2353

Лікарська амбулаторія сімейної медицини у Забір’ї розташована на добре озелененій території, в маленькому парку. Туди приємно просто прийти відпочити. І, сидячи серед приємного затінку дерев і слухаючи пташиний спів, усвідомлюєш, яке гарне і яке коротке наше життя. А щоб воно було хоч трохи довшим, потрібно насамперед берегти своє здоров’я.

IMG_0822

Comments are closed.