День села 2021 “Забір’я скликає друзів”

29 серпня в мальовничому селі Забір’я на Співочому полі відбулося свято села під гаслом ” 2021 Забір’я скликає друзів”.

Перед тим, як розпочати свято о.Андрій Овчар, адміністратор церкви св. влмч. Параскеви с. Забір’я поблагословив цей захід на успішне його проведення та привітав усіх.

Урочиста частина розпочалася з виконання гімну України і підняття Державного Прапора .З привітальним словом до односельчан та гостей звернувся староста сіл Забір’я та Синьковичі – Копровський Григорій Ярославович.

Також привітати забірчан і гостей зі святом мали змогу: голова Рава-Руської міської ради – Івануса І.І. депутат Львівської обласної ради – Демчина Р.І. завідувач сектору культури, туризму, молоді та спорту – Чорній Н.М.

На святі було вшановано хвилиною мовчання усіх загиблих, які загинули в боротьбі за незалежність, сувернітет і територіальну цілісність України.

Учасниками свята села стали:

– Олег Оливко, який виконав пісню ” Материнська любов”

– Марічка Жемела, з піснями ” Мати емігрантка” та “Журавлі”

– вихованці ЗДО с.Забір’я, які подарували таночок (керів. Періг М.М.)

– Леся Гайдар завід. НД с.Нова-Кам’янка, з чарівними піснями “Червона калина” і “Село моє”

– учні 9 класу Забірської ЗЗСО, подарували музичне вітання для усіх присутніх.

Веселою програмою свята були гумористичні та жартівливі сценки: ” Теща і зять” ( вик. Грицак Володимир і Косілко Марія)”Свекруха та невістка” ( вик. Цімерман Марія і Копровська Надія)”Степанівна і Михайлівна” (вик. Цуприк Ганна та Періг Марія)

Родзинкою святкового заходу було нагородження грамотами та призами: краща теща, кращий забірський зять, краща садиба, краща забірська невістка, краща свекруха, найбагатша мама с.Забір’я, найстарша жителька села, подружні пари,які прожили разом більше 55 років, наймолодший житель села, унікальні бабуся і дідусь.

Завершенням урочистої частини був святковий фуршет та безпрограшна лотарея.Ведучими свята Дня села 2021 ” Забір’я скликає друзів” були Федик Христина та Збишко Софія. Завдяки вам воно було яскравим, позитивним та неповторним.

А на вечір молодь порадував гурт ” Ріка життя” .Тож молодь веселилась.

Щиро дякуємо усім гостям, що приїхали на свято,чим засвідчили свою повагу до забірчан. Окрема подяка небайдужим односельчанам за фінансову підтримку, Домашовець Андрію за музичний супровід та усім учасникам, за активну участь у проведенні свята.

Здоров’я усім Вам та достатку в кожну домівку і до зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *