Дошкільний навчальний заклад с.Забір’я

d184d0bed182d0be_11

Завідуюча ДНЗ  Луців Наталія Іванівна

Адрес 80313, Львівська обл., Жовківський район, село Забір’я, вулиця Молодіжна, будинок 17,   тел:9-45-786  E-mail:Sadok.zabirya@gmail.com
 

Колектив ДНЗ
Брик Наталія Миколаївна –вихователь, “спеціаліст першої категорії”

Періг Марія Михайлівна –вихователь, “спеціаліст другої категорії”

Копровська Надія Володимирівна-вихователь

Луців Мар’яна Степанівна-практичний психолог 

Гребенюк Мирослава Григорівна-медсестра 

Жемела Наталія Михайлівна- бухгалтер 

19 жовтня 2006 року в Забір’ї була відкрита перша черга дитячого садочку на 25 дітей.

 

У 2009 році була відкрита друга черга (ясельна група). На відкриття ясельної групи прибули гості: заступник голови Жовківської районної державної адміністрації Харук Антон Михайлович, депутат Львівської обласної ради Чимерис Михайло Іванович, керівник відділу освіти Жовківської районної державної адміністрації Соловйов Валерій Федорович, директор Забірської ЗОШ І-ІІ ступенів Баковський Степан Євгенович.
IMG_2619
IMG_2620

IMG_2621

Дошкільний заклад відвідують діти сіл Забір’я та Синьковичі. В ньому є дві групи – молодша (3-4 роки) і старша (5-6 років).

Забірський дошкільний заклад – найкращий ДНЗ Жовківщини в 2010 році.
100_2956

Грамоти від Жовківської РДА, районної ради та виконкому Забірської сільської ради за сумлінну працю у вихованні дошкільнят:100_2958

Влітку 2012 року,як підсумок діяльності Дошкільного навчального закладу, в Забір’ї відбувся благодійний концерт. У ньому взяли участь випускники (діти, які цього року вже у першому класі) та діти, які протягом п’яти років відвідували садок.

За словами завідуючої Луців Наталії Іванівни, цей концерт із веселою назвою «Країна Дитинства» був проведений, щоб показати, що діти з села також щось вміють, що вони теж є артистами в душі й на сцені, що вони не тільки можуть співати, а є всебічно розвиненими. Більше того, обдарованою є кожна дитина. Саме тому свято «Країна дитинства» тривало близько п’яти годин – у ньому були задіяні 60 дітей, які показали аж 47 різних номерів.

ФОТО_2ФОТО_3

Ініціатором проведення такого масштабного свята була вихователька Брик Наталія Миколаївна. Вона вчила дітей співати різні пісні, готувала інші номери. В концерті «Країна Дитинства» брали участь ще й батьки. Татусі поставили для дітей казку в жартівливій формі, а матусі співали караоке. А після концерту були танці. На таке співанкове свято прийшли дивитися люди з цілого села. І кожен, мабуть, згадував своє дитинство. «Було цікаво і весело, ми щасливі, що провели таке свято» – розповіла вихователька Наталія Миколаївна.

SAM_0232

Концерт відвідали також спонсори, які подарували Дошкільному навчальному закладу в Забір’ї DVD- програвач, а дітям – гостинці. Сільський голова Сенько Зеновій Михайлович, який доклав багато зусиль до відкриття Дошкільної установи в Забір’ї, вручив усім випускникам медалі та дипломи, а від свої першої альма-матер, дитячого садочку, діти отримали цікаві книжечки. Це був уже 6-ий випуск Дошкільного навчального закладу.

SAM_0234

Діти з великим задоволенням відвідують садочок. У ньому завжди цікаво й весело. Тут діти харчуються, сплять і навчаються. Робиться акцент на всебічному розвитку дітей, поводяться різноманітні свята й тематичні дні. «Діти дуже люблять виступати на сцені, – розповідає вихователька Брик Наталія Миколаївна. – Постійно запитують, коли в нас знову буде свято.»

Свято в Дошкільному навчальному закладі триває, здається, завжди. Адже тут завжди лунає сміх і панує радість. Дитячий садок – це окремий острів із назвою «Країна дитинства». І на цей острів хочеться повертатися частіше.

Випускний у Дошкільному навчальному закладі 2013 року

7 березня 2013  року в дитячому садочку села Забір’я  було проведено  “Бабусине свято”

Свято осені у Дитячому садку села Забір’я 2013 року

10.05.2015р виступ  дитячого садочка в народному домі с.Забір’я на святі День матері

Пісню «Ніби вчора, рідна мамо»  співають вихователі Дитячого дошкільного закладу у Забір’ї – Періг Марія Михайлівна, Гончарук Наталія Андріївна і Брик Наталія Миколаївна

15.05.2015 року у дитячому садочку с.Забір’я в молодшій групі  відбулося свято “Кожна мама із весною схожа”

25.09.2015р.Свято осені . Дитячий садок молодша група

18.12.2015р.  День святого Миколая дитячий садочок с.Забір’я (молодша група)

06.05.2016 у дитячому садочку відбулося свято «Великодній кошик»

09.10.2016 в Народному Домі села Забір’я відбувся концерт до  Дня  села. Виступ дитячого садочка

13.10.2016 року  відбулося свято “Козацькому роду нема переводу” старша група

 

21.10.2016  “Свято Осені.Іменини білочки Мілочки” молодша група

16.12.2016 року Святий Миколай завітав на свято в дитячий садок

17.02.2017 відбулася розважальна програма “Зустріч Зими і Весни” до свята Стрітення Господнього.Дитячий садок

14.05.2017  у Народному Домі с.Забір’я відбулося святкування Дня Матері “Вона Любов, Вона печаль і втіха” виступ  дитячого садочку, старша група.

9 червня 2017 року у Забірському дошкільному навчальному закладі “Ангелятко” відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай, садок дитячий!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. І ось перші звуки прощального вальсу, яскраві таночки, веселі пісні, а сум огортає душу. Сльозинки котяться по обличчях вихователів і батьків, а діти наївно та щиро посміхаються їм у відповідь. У своїх віршах маленькі випускники прославляли садочок, прощалися з улюбленими іграшками,  дякували усім працівникам за щиру турботу. Слова вдячності малята висловили тим, хто протягом кількох років допомагав їм пізнавати світ.

 

З привітанням та побажанням до всіх дітей,вихователів та батьків звернувся сільський голова Сенько Зеновій Михайлович,який побажав майбутнім школярам Божого благословення, успіхів, а батькам терпіння і мудрості.Вручив випускникам подаруночки.

Також Зеновій Михайлович  нагородив грамотою колектив ДНЗ за сумлінну працю,високий професіоналізм,та особистий внесок у розвиток освіти і виховання молодого покоління.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

       З вітальним словом до  маленьких випускників звернулася завідуюча дитсадка Луців Наталія Іванівна, вона побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі.На згадку вручила  кожному випускнику дипломи  про закінчення дитсадка.

  А вихователі Брик Наталія Миколаївна, Гончарук Наталія Андріївна, Періг Марія Михайлівна,Мельник Оксана Степанівна котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі.

 

 

 Двадцять один дошкільників з своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка.

24 серпня 2017 року , у с.Забір’я відбувся І–ий пісенний фестиваль“Забір’я скликає друзів”  присвячений Дню Незалежності України.Виступ дитячого садочка

2017 

Comments are closed.