Мамин день – це велике свято.

Мама! Найдорожче слово в світі

Де б не був ти, що б ти не робив.

Назавжди вона твій шлях освітить

Ніжним серцем відданим тобі!

  У травні, коли природа-мати виряджає свою доню-Землю в пишному вбранні весняних квітів у дорогу життя, праці і радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День Матері.

Мамин день – це велике свято. Адже все починається від мами, її пісні, доброї казки, ніжної колискової. Як багато зробила вона для нас, скільки безсонних ночей провела над нашим ліжком, коли ми були ще маленькими! Вона готова пожертвувати всім, тільки щоб було добре її дітям. Усі наші радості та печалі, мрії та прагнення разом з нею… І все розуміє щире материнське серце.

13 травня 2018 року у Народному домі с.Забір”я відбулося Свято Матері, під гаслом «Ми вдячні Богові за маму» організоване працівниками культури.Цей святковий день був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.

Святковий концерт розпочали ведучі свята – Семочко Надія та Періг Тетяна привітали всіх матерів з цим травневим святом.

Надія Андріївна прочитала привітанням  для всіх матерів від імені сільського голови с. Забір’я  Сенька Зеновія Михайловича:

 

На сцені виступили наймолодші артисти – вихованці Забірського дитячого садка, які  привітали матерів  і бабусь.  Під керівництвом вихователів  Брик Наталії Миколаївної та Періг Марії Михайлівни, дошкільнята подарували гостям вірші, пісні та гарні таночки.

Веселий таночок “Пустотливі кошенята”

Сценка “Спогади молодості”

Танок “Мамине серце”

Таночок “Матусені долоньки”

На свято у Народному домі зібралося чимало жінок та гостей.

Для матусь співає Бабій Анна  з піснею “Молитва за маму ”

Учні  Забірської ЗОШ І-ІІ ступенів також  привітали всіх матерів зі святом і співали для них пісні та подарували запальні танці.

Молитва до Матері Божої

У матусь та бабусь на очі наверталися сльози від зворушливих слів та пісень, з’являлася щира усмішка від жартів. Вони вкотре переконалися, що їхні дітки найкращі, найталановитіші.

На закінчення концерту всі присутні заспівали На многії Літа – ХРИСТОС ВОСКРЕС! Озвучення та музичний супровід свята забезпечив Андрій Домашовець.

   Свято Матері важливе для кожного з нас. Ми багато чим зобов’язані найдорожчим нашому серцю людям – мамам. Цей день – це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що вони роблять для нас, за їх любов і розуміння. Хоч цей день і пройшов, але це не означає, що наші привітання для мам на цьому закінчуються. Зовсім ні. Це означає, що тепер кожен із нас може особисто висловити вдячність та любов до своєї матусі. І не лише сьогодні, а й щодня, адже у мами нема вихідних чи лікарняних, вона працює заради нас 24 години на добу, 7 днів на тиждень й навіть на долю секунди не перестає нас любити. Тож щиро дякуємо вам за тепло, ласку, турботу, любов, за недоспані ночі й пролиті сльози, наші любі мами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *