Останній дзвоник 2019

З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне Свято Останнього дзвоника.
Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів знаменується не тільки гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань.

Традиційно хвилюючі почуття переповнюють випускників, які прощаються зі школою та стартують у незвідане самостійне життя. Попереду – великі перспективи практичної реалізації набутих знань, опанування обраного фаху, вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху. Отож вам, дорогі юнаки та дівчата, бажаємо непохитної віри у себе, лише власним розумом та власними руками творити своє майбутнє, будувати цивілізовану українську державу. Будьте успішними, гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети. В цьому вам допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови вчителів.

Привітання та побажання для всіх учнів,педагогів та батьків від сільського голови Сенька Зеновія Михайловича:

Під час святкової лінійки директор школи Степан Євгенович Баковський вручив кращим учням та вчителям грамоти та подяки .

По завершенню урочистостей, для випускників був проведений останній шкільний урок, під час якого вже колишні учні згадували всі дев’ять років, проведених у стінах рідної школи та востаннє прислухалися до мудрих слів своїх класних наставників.

Перелянути фотографії можна за посиланням→ https://photos.app.goo.gl/zcupe2ySjgdGqxPL9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *