Привітання з Днем Гідності та Свободи!

 Шановна Забірська і Синьковицька громадо!

Від себе особисто, виконавчого комітету та усього депутатського корпусу сільської ради вітаю вас із Днем Гідності і Свободи, бажаю здоров’я та наснаги, добробуту та мирного неба.

        Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає у собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

 Пройшло вже п’ять років, як події  на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. І ми сьогодні в скорботі і з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної сотні, їх  велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, незламність духу та стійкість. Ми вшановуємо подвиг громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, тих, хто і тепер віддає своє життя в російсько-українській війні у боротьбі  за правду, свободу, незалежність своєї держави — за нашу єдину Україну. Давайте будемо гідними нащадками борців за свободу України та разом розбудовуватимемо сильне демократичне суспільство, в якому на всіх рівнях дотримуватимуться ідеалів справедливості, пануватиме закон і порядок.

 Вірю, що подвиг Героїв Небесної сотні та тих, хто віддав життя на Сході нашої країни, житиме віками у наших серцях. Це люди, які ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.
         Щиро дякую кожному з вас, дорогі земляки, за те, що ви патріоти, за те, що ви любите свою державу, своє рідне село .        

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

  Слава Україні!

З повагою сільський голова Зіновій Сенько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *