Табір. Веселі канікули із Богом

З 25 по 28 червня 2019 року, проходив літній духовно-відпочинковий табір «Веселі Канікули з Богом» для дітей при парафії  св.вмч.Параскеви  с. Забір’я .

Протягом тижня майже вісімдесят дітей активно відпочивали при парафії. Учасниками табору були діти різних вікових категорій.
Кожен день розпочинався Божественною Літургією, яку очолював о. Володимир Мартинюк, адміністратор парафії  св. вмч. Параскевії УГКЦ.

Після молитви учасники табору мали катехизацію. Приємно вражала уважність дітей, які гарно слухали читання Апостола і Євангеліє, і потім відповідали на всі запитання.

Кожен день був заповнений іграми, бансами, майстеркласами.

Підсумовуючи проведений табір о. Володимир й зазначив:«Всі учасники табору здружились між собою, пізнали багато нового про Христа та провели цікаво і з користю час».

Священик також висловив слова вдячності за підтримку в організації табору: «Особлива подяка усім батькам, що доклали зусиль, щоб привести своїх дітей і довірити їх чудовим аніматорам ( Яремчук Ірина, Войтюк Андрій, Мартинюк Назарій, Макух Юлія та Крушельницький Андрій) , адже на таборі не тільки наша малеча здобуває щось нове, а й аніматори, які вчаться любові, відповідальності та терпінню, здобувають досвід в організаторських здібностях.

Ще одною цікавинкою для дітей була – нічна ватра, на якій діти смакували вeчeрю і разом співали українські пісні.

Переглянути фотографії можна за посиланням→ https://photos.app.goo.gl/7am1xpnCysWktiVCA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *