“Успіх в освіті”

Вчитель географії нашої школи (Синьковицька ЗОШ І-ІІ ступенів) Тарас Ігорович Козак у січні місяці брав участь у гранті освітньої мобільності в рамках програми «Hоuse of Erope».
Повернувшись до школи , вчитель поділився своїми враженнями з колегами та школярами про методи навчання у фінській та естонській школах, про їхні успіхи та невдачі, культуру і традиції цих країн, про життя української громади у цих країнах.
Тарас Ігорович підготував цікаву презентацію «Успіх в освіті», під час перегляду якої усі присутні поринули у світ фінської та естонської шкіл. Тепер педагоги школи можуть впевнено прислухатись до його порад , адже корисних моментів у навчальній діяльності дуже багато: довіра, свобода вчителя та учня під час навчального процесу, практична спрямованість навчання, самоосвіта вчителя та учня, різноманітність позакласної і гурткової роботи. Учні школи та їх наставники ставили багато запитань щодо навчання дітей у Фінляндії та Естонії і, звичайно, мають велике бажання навчатися у такому ж освітньому середовищі.
То ж давайте створювати його у нашій школі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *