В Забір’ї проведено ремонт місцевої школи

Коли ми разом, ми — сила!

Ця проста і давно перевірена істина вкотре проявила себе на прикладі Забір’я. Адже турбота та розвиток місцевої інфраструктури завжди були пріоритетом для забірчан, очолюваних мудрим і дбайливим головою Зеновієм Сеньком за активної підтримки керівництва району.

Наболілі проблемні питання заміни міжповерхового дерев’яного перекриття, зміцнення навчально-матеріальної бази школи потребували негайного вирішення. І, нарешті, це сталося. За останні 8 місяців на ці потреби з різних джерел фінансування освоєно близько 600 тис. грн. Радують око і вселяють впевненість замінений димар шкільної котельні, нове дерев’яне перекриття у двох класних кімнатах, облаштовані підвісні стелі та ламіновані підлоги, суттєво оновлений спортивний інвентар та комп’ютерна техніка, а також нові вхідні дверні блоки, які вже виготовляються і будуть замінені до початку нового навчального року.

Звичайно ж, що за усіма цими скромними здобутками стоять конкретні люди. А це — голова Жовківської РДА Н. Щур, голова Жовківської районної ради Р. Горбань, начальник відділу освіти М. Коваль, сільський голова З. Сенько, лісничий Забірського лісництва П. Ледвій, депутат районної ради В. Романов і, безумовно, численна забірська громада. Окремі слова щирої вдячності адресуємо керівникам ПП «Рава-ТВ» С. Кірянову та А. Сичу і усьому колективу будівельників, які у стислі строки якісно виконали заплановані роботи. Доземний вам уклін і щира подяка від трудового колективу школи та усієї громади за подарований затишок і комфорт, за нові плани на майбутнє. І ми твердо віримо, що з Божою поміччю, у єдності та взаєморозумінні нам нестрашні жодні випробування, тому що разом ми — сила.

На світлині: вдячні вчителі та учні у відремонтованому приміщенні.

С. БАКОВСЬКИЙ, директор Забірської ЗОШ І-ІІ ст.,

О. ДОМАШОВЕЦЬ, голова батьківського комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти

Адреса сільської ради:
Львівська область,
Жовківський район
село Забір’я,
вулиця Центральна, №59
Поштовий індекс – 80313
Електронна пошта:
sr.zabirya@gmail.com

Телефон/факс:
45-782

Блог про життя та історію сіл Забір’я та Синьковичі створений за ініціативи та сприяння сільського голови Сенька Зіновія Михайловича.
Розробник сайту – студентка факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка Галина Копровська.
© 2023. Село Забір'я | Офіційний сайт