Відбулося незабутнє свято “Прощавай, Букварику!”

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1 класі Забірської зош I-II ступенів.

Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі. Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. На чолі з класоводом Семочко Світланою Романівною, вчили вірші та проводили конкурси, підготували гарні музичні композиції. І як результат – перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, музична вікторина “Мультфільми” також презентували Абетку яка не залишила байдужими нікого.

  На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою учителькою Світланою Романівною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

 Батьки, щиро вдячні  Семочко Світлані Романівні  за доброту і щедрість серця. Бажають їй міцного здоров’я та успіхів у нелегкій роботі на педагогічній ниві.

Переглянути фотографії можна за посиланнямhttps://photos.app.goo.gl/5crbkir48wfzYoJS7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *