Останній дзвоник у школі!

Сьогодні у школі останній ви раз,
Як учні. Вже завтра — як гості.
Згадаєте школу в житті ще не раз,
І роки прості і не прості.
Доріг вам відкрилось багато в житті,
Вони всі — з шкільної стежини.
Та важко забути людині оті
Найперші школярські години.

9 місяців шкільного життя промайнули, як один день. Цього свята чекали всі: першокласники, які успішно опанували свою першу книгу – Буквар, випускники початкової школи, які не менш успішно склали перший дорослий іспит – державну підсумкову атестацію. Та найбільш хвилюючим  це свято було для наших дорогих випускників.

За доброю традицією школи розпочали своє свято з Служби Божої в храмі св.Параскевії Мучениці . о. Іван  спільною молитвою та добрим словом благословив школярів та випускників на добру дорогу, випускникам побажав віри в майбутнє, мирного неба, гарно скласти іспит на дорослість та у будь-якому випадку залишатися людьми.

Учні, вчителі, батьки, односельці заполонили  шкільне подвір’я, аби разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул молодше покоління школярів.

Святкову лінійку розпочав директор школи Степан Євгенович Баковський побажав школярам гарно відпочити, набратися сил та здоровими прийти 1 вересня до школи. А випускникам впевнено йти до своєї мети, не забувати рідний дім та школу, бути гідними синами та доньками своїх батьків та Батьківщини.

Степан Євгенович нагородив подякою сільського голову  Зеновія Михайловича  за багаторічну плідну співпрацю з педагогічним колективом  у навчально-виховні роботі з учнівською молоддю ,за  вагомий особистий внесок у зміцнення матеріальної бази школи та з  нагоди 50-річного ювілею з дня закінчення Забірської ЗОШ .

З привітанням та побажанням до всіх учнів,педагогів та батьків звернувся сільський голова Сенько Зеновій Михайлович:

 

Зеновій Михайлович від виконавчого комітету Забірської сільської ради  нагородив грамотою педагогічний колектив Забірської ЗОШ І-ІІ ступенів і  вручив сертифікат на суму 150,000 тис.грн. для  капітального ремонту міжповерхового дерев’яного перекриття.

Також, звучало вітання від випускника 1968 року Зеновія Михайловича до першої вчительки-Галини Семенівної Музика .

Зустріч поколінь. Зеновій Михайлович(50-річний ювілею з дня закін. школи),перша вчителька-Галина Семенівна та онук -Зеновій Сенько.

Вітали цьогорічних випускників і найменші школярі – першокласники, які пообіцяли стати гідною зміною девятикласникам.

З хвилюванням до вчителів та батьків звернулися і самі випускники які подякували за навчання, виховання та терпіння та  пообіцяли виконати усі настанови.

Щирі слова побажань та настанов для випускників звучали й з уст їх батьків.

 

Останній дзвоник не лише сповіщає про закінчення навчального року, але й підводить підсумок всього навчального року. За цей період учні освоїли вершини знань, вчилися культурі, хорошим манерам. Кращим учням школи за досягнення в навчанні, спорті, за перемоги в районних і обласних конкурсах були вручені грамоти і похвальні листи.

Баковський Степан Євгенович – директор школи нагородив грамотами і подяками вчителів та депутата Жовківської районної ради Романов Володимира Володимировича.

По завершенню урочистостей, для випускників був проведений останній шкільний урок, під час якого вже колишні учні згадували всі девять років, проведених у стінах рідної школи та востаннє прислухалися до мудрих слів своїх класних наставників.

Що ж, відлітайте ключем журавлиним ,
У вирій життя школа вас проводжа.
Нехай все життя ваше буде щасливим,
Наснаги бажаємо вам і добра

Випуский вечір 2018. Фотографії можна переглянути   за посиланням https://photos.app.goo.gl/sFznFY7E3JpRdGfA9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *