Завітав Святий Миколай…..

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

Цього святкового дня в Забірській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося святкове дійство, яке підготували вчителі початкових класів:Романова Олександра Ярославівна; Домашовець Наталія Іванівна;Семочко Світлана Романівна ; Войтович Тетяна Василівна разом з учнями.Учні радо зустрічали Миколая, який прийшов до них з подарунками.

Т

Також до найменших парафіян церкви св.Параскеви, що в с.Забір’я завітав після Служби Божої Миколай, він розпитав їх чи були вони чемними протягом року, чи слухались маму і тата. Адже Миколай у своїй торбі крім подарунків має також і різки для неслухняних, та таких в церкві не було, навпаки діти Миколаю підготували віршики, за що і отримали солодкі подарунки.

Наслідуємо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *